Вход в личный кабинет | Регистрация на OpenDay

Місія та бачення

AXOR INDUSTRY

міжнародна компанія, що пройшла великий шлях від дистриб'ютора фурнітури для світлопрозорих конструкцій до виробника зі світовим ім'ям.

Сьогодні в активі компанії - власний сучасний завод з виробництва віконно-дверної фурнітури, розташований у місті Дніпро (Україна). Завод AXOR - виробничий комплекс повного циклу № 1 в Україні і один з найбільших заводів на території Східної Європи в даній галузі.

Всі процеси на підприємстві максимально автоматизовані, організовані з урахуванням вимог безпеки до навколишнього середовища, відповідають міжнародним стандартам EN, DIN і пройшли сертифікацію провідного галузевого інституту IFT Rosenheim (Німеччина). Контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах виробництва з подальшим тестуванням у власній сертифікованій лабораторії.

Продукція компанії AXOR INDUSTRY відповідає державним стандартам ДСТУ, ГОСТ, європейським нормам CE, а також успішно пройшла сертифікацію за програмою QM 328 інституту IFT Rosenheim (Німеччина).

Фундаментальні принципи діяльності AXOR INDUSTRY

  • Професійна етика
  • Аналіз стратегічної і оперативної інформації
  • Професійний і особистий розвиток співробітників
  • Облік інтересів клієнтів і специфіки локальних ринків
  • Бездоганна репутація

Висока якість продукції

Впровадження нових технологій у виробництво

Забезпечення високої якості продукції неможливо без реалізації науково-дослідного підходу до вирішення питань розробки та виробництва фурнітури. З цієї причини компанія AXOR INDUSTRY регулярно проводить тестування продукції та впроваджує нові технології у виробництво.

Вся продукція AXOR INDUSTRY проходить випробування і тести на спеціальному обладнанні. На території заводу розташовані кілька лабораторій, де цілодобово проводиться тестування фурнітури на кількість циклів відкривання-відкидання-закривання, стійкість до навантажень і впливу агресивних середовищ. Фахівці компанії ретельно стежать за дотриманням всіх встановлених норм. При цьому критерії, що гарантують високий стандарт якості продукції, постійно удосконалюються.

Згідно з результатами тестування фурнітура AXOR INDUSTRY забезпечує більше 15 000 поворотно-відкидних циклів і більше 10 000 поворотних циклів відкривання вікна, що є аналогом 15 років активної експлуатації віконної конструкції.


Наші нагороди


Бренд року — 2017

Brand_of_the_year_2017.png

Бренд AXOR здобув перемогу в номінації «Бездоганна якість». У своїй категорії AXOR змагався з найкращими брендами країни - і в ході досліджень, які включали в себе аналіз ринку і конкурентного середовища, ступінь присутності бренду і лояльність споживачів, отримав гідну оцінку 5-річної праці всієї команди компанії і визнання бездоганної якості фурнітури AXOR.

Українська народна премія — 2017

Укр_народная_премия_Медаль_sm.jpg

За підсумками національного голосування "Українська народна премія - 2017" українські споживачі обрали віконну фурнітуру ТМ AXOR. У номінації «Виробник фурнітури» продукція AXOR впевнено посіла перше місце, набравши найбільшу кількість балів і значно випередивши у рейтингу своїх конкурентів.

Лідер галузі — 2015

Lider.jpg

За даними Національного бізнес рейтингу наша компанія отримала золоту медаль і удостоєна звання «Лідер галузі-2015»


Високотехнологічне виробництво

Виробництво віконно-дверної фурнітури

Виробництво віконно-дверної фурнітури пов'язане з високою точністю. Саме тому компанія AXOR INDUSTRY ретельно підходить до кожного процесу на етапі розробки і виробництва продукції, використовуючи сучасне високотехнологічне обладнання і передові технології.

Для досягнення найкращих результатів, компанія AXOR INDUSTRY тісно співпрацює зі своїми клієнтами, а також уважно вивчає тенденції ринку. Створений у компанії відділ якості та інновацій ретельно аналізує всю інформацію, що надходить. Це є запорукою того, що при розробці і виробництві продукції AXOR INDUSTRY будуть враховані всі побажання і потреби учасників ринку світлопрозорих конструкцій.

Повний цикл виробництва

Склад сировини

sklad-syriya.png

Для виробництва фурнітури AXOR використовується тільки високоякісна сировина (сталь - європейського виробництва), яка проходить обов'язкову оцінку якості в лабораторії підприємства.

Лиття

litie.png

Використання сучасного обладнання та методу лиття металевих деталей під тиском дозволяє виробляти заготовки для фурнітури AXOR високої точності.

Штампування

shtampovka.png

Сучасне, потужне обладнання, яке використовується на ділянці штампування, дозволяє якісно і швидко виробляти до 30 000 елементів за годину.

Гальваніка

galvanica.png

Нанесення захисного антикорозійного покриття на металеву поверхню деталей відбувається на власній повністю автоматизованій ділянці гальваніки. 2 автономні лінії гальваніки (28 ванн) дозволяють одночасно працювати з різними типами деталей.

Дільниця складання

sborka.png

Всі елементи, які несуть основне навантаження на стулці, збираються на автоматичних верстатах, що дозволяє виключити людський фактор і домогтися високої точності готового виробу.

Склад готової продукції

sklad.png

Складська логістика заводу заснована на адресній системі обліку і зберігання товарів, що допомагає точно і швидко комплектувати замовлення.

Лабораторії

laboratoriya.png

На території заводу 24 години на добу працюють власні сертифіковані лабораторії, оснащені передовим обладнанням, де проводиться всеосяжний цикл випробувань (на кількість циклів відкривання, стійкість петльової групи до підвищених навантажень, а також на корозійну стійкість у камері соляного туману).

Відділ контролю якості

otk.png

З метою дотримання державних і міжнародних стандартів якості на території AXOR INDUSTRY функціонує відділ контролю якості, який проводить вибірковий і поточний контроль вироблених деталей на кожній дільниці.


Професійний колектив

Висококласні і компетентні фахівці

Створити продукт високої якості можуть лише висококласні і компетентні фахівці. AXOR INDUSTRY вірить у потенціал своїх співробітників і вважає постійне професійне зростання невід'ємною частиною політики компанії.

У команду AXOR INDUSTRY входять талановиті конструктори, технологічно орієнтовані виробничники, експерти із супроводу продукту і фахівці з системних продажів.

Компанія AXOR INDUSTRY завжди рада бачити у своїй команді талановитих людей, які мають власну точку зору, свіжі ідеї та прагнення до успіху.

Якщо ви хочете працювати в компанії AXOR INDUSTRY - зв'яжіться з нами через hr@axorindustry.com. Ми будемо раді поспілкуватися з вами.