Вход в личный кабинет | Регистрация на OpenDay
banner

Специальные опции для партнеров

Компании AXOR INDUSTRY предоставляет своим клиентам не только качественную продукцию, но и осуществляет полное пред- и послепродажное сопровождение партнеров.

В начале сотрудничества обязательными действиями со стороны компании AXOR INDUSTRY являются технический аудит производства, 2-х дневное обучение сотрудников на территории партнера, предоставление установочного оборудования (шаблоны, регулировочные ключи, пневматические гильотины), полный набор информационно-технических материалов (каталоги, монтажные схемы, прочее), а также оперативная техническая поддержка.

 • Технічна підтримка

  При виробництві та монтажі СПК виникнення технічних питань неминуче. Причини цього можуть бути різними, однак, незалежно від них, технічна допомога AXOR INDUSTRY готова надати консультації з питань монтажу фурнітури і готових виробів і відреагувати на запит протягом 24 годин з моменту надходження заявки.

 • Логістика

  Компанія AXOR INDUSTRY організувала свою логістику таким чином, щоб обробляти і доставляти замовлення максимально швидко і у строк. Для цього працює розвинена мережа регіональних складів, а маршрути формуються таким чином, щоб запропонувати клієнту найбільш оптимальний варіант доставки. Також ефективно використовується експрес-доставка, у тому числі доставка невеликими партіями.

 • Електронний сервіс для скачування інформації

  Для зручності отримання актуальної інформації компанія AXOR INDUSTRY створила розділ «Завантаження», який доступний 24 години на добу на сайті http://axorindustry.ua/downloads.php. Даний електронний сервіс забезпечує доступ до брошур, технічних каталогів, інструкцій з монтажу, відео матеріалів, презентацій і сертифікатів.

 • Маркетингова підтримка

  Компанія AXOR INDUSTRY розробила комплексну програму маркетингової підтримки клієнтів. Орієнтація на цільову аудиторію і максимально повна інформація про продукти AXOR INDUSTRY роблять її ефективним інструментом співпраці. Пропоновані маркетингові матеріали компанії акцентують увагу на перевагах фурнітури AXOR, підкреслюючи її унікальні властивості. Також компанія надає партнерам допомогу в проведенні рекламних кампаній, оформленні торгових точок, підвищенні кваліфікації персоналу за допомогою проведення навчальних семінарів і тренінгів. Для дилерів клієнтів AXOR INDUSTRY проводить різноманітні конкурси та акції з цінними призами та подарунками, які стимулюють збут продукції і формують лояльність до бренду.